Dragi prieteni, 1000 DE BURGERI vegani ! 😍

Atât a împlinit fructuoasa colaborare Vegan-Friendly dintre Coolinart şi Asociația Veganilor din România.

Reţetele Coolinart 100% vegetale, realizate sub coordonarea lui chef Cătălin, au fost în top anul acesta!

Având în vedere interesul din ce în ce mai mare arătat pentru produsele vegane, pe 17 octombrie, începând cu ora 18:30, vă invităm să savurăm împreună un delicios WRAP VEGAN 😋, însoțit de o salată specială și renumitele sosuri marca Coolinart. Yammmi!

Cu acestă ocazie, Coolinart dorește să ofere susținătorilor veganismului 3 BILETE CADOU la conferința C.E.V.A. din 1-2 decembrie, organizată de Asociația Veganilor din România în Bucureşti. Două dintre acestea vor ajunge prin tragere la sorți către cei care vor da like şi share acestui eveniment, iar cel de-al treilea va fi servit aleatoriu unui mesean în seara de 17 octombrie! 😍

Pentru a va rezerva locul, accesați pagina de Facebook a evenimentului: