• CURS-DETOX-SCADERE-IN-GREUTATE-VEGETARIANCURS-DETOX-SCADERE-IN-GREUTATE-VEGETARIAN

Event Category: Curs de nutritie si bucatarie veganaEvent Tags: CHEF STEFAN NITA, curs de bucatarie vegetariana bucuresti 2017, curs detoxifiere si scaderea in greutate bucuresti și tricksuri despre accelerarea metabolismului

• Chef Stefan Nita este expert in bucataria sanatoasa. Iar sambata – 14 ianuarie, iti va impartasi secretele lui despre retetele folosite in detoxifiere si scaderea in greutate!

Vom vorbi despre ce se combina cu ce pentru a obtine efectele dorite in corp, despre cele mai delicioase smoothieuri si sucuri facute acasa si vei afla tips and tricksuri despre accelerarea metabolismului.

Lectia de gatit va avea loc la Kuxa Studio, etaj 3, intre orele 10:00 si 14:00.
    Costul participarii este de 200 lei.
    Pentru inscrieri, te rog trimite mail la diana@asociatiaveg.ro

Acest atelier face parte din seria “Bazele gatitului vegetarian”, organizat de Asociatia Vegetarienilor din Romania, si sustinut de Chef Stefan Nita si Diana Luppa.

Multumim pentru sustinere, Painea Sylvester Graham si Philips.

• Leave a Review

Dati o nota acestui Event (in general)