• INVITATIE-LANSARE-ASOCIATIA-VEGANILOR-DIN-ROMANIAINVITATIE-LANSARE-ASOCIATIA-VEGANILOR-DIN-ROMANIA

Event Category: Conferinte

• Dragi prieteni,

Cu ocazia Zilei Mondiale a Veganismului  (1 nov) vă invităm să participați la conferința de lansare a ASOCIAŢIEI VEGANILOR DIN ROMÂNIA şi a proiectului „Îmbrăţişează viaţa!”, eveniment care va avea loc în data de 31 octombrie a.c., ora 19.00, la Elite Art Gallery, Piaţa Naţiunilor Unite,nr. 3-5, bl. B2, parter, Bucureşti. Evenimentul este organizat de ASOCIAŢIA VEGANILOR DIN ROMÂNIA.

În cadrul evenimentului vor fi prezentate principalele obiective ale proiectului.

Sperăm că acest moment important va reprezenta începutul unui parteneriat minunat de promovare a valorilor veganismului la nivel naţional şi nu numai, între membrii asociaţiei şi participanţii la eveniment.

Persoane de contact:

Adrian Sandu 0726 375 063

Ionut Catalin Florea 0721 246 284

E-mail:  contact@asociatiaveganilor.ro

www.asociatiaveganilor.ro

PARTENERI:

rawmazing-store-1414941519-jpg
    Smart Drinks
    logo-saragreen-full
    superfalafel
    ambrozia
    sublimmme
    logo-vivanatura-2

Dental Premier - Implant dentar Bucuresti

logo-claudia-rawlings-fashion-designerlogo-octavian-anghellogo-terapeuti

• 1 Review on “„ÎMBRĂŢIŞEAZĂ VIAŢA!“ – Conferința de lansare a ASOCIAŢIEI VEGANILOR DIN ROMÂNIA”

1. dana „ÎMBRĂŢIŞEAZĂ VIAŢA!“ - Conferința de lansare a ASOCIAŢIEI VEGANILOR DIN ROMÂNIA

mi-a placut: invitatii interesanti, mancare vegana foarte buna, vinul, concertul, modelele de rochii. am cunoscut oameni noi si m-am distrat. astept urmatoarele evenimente!

Leave a Review

Dati o nota acestui Event (in general)